Linde H80D-03/900
Brend/Model
Linde H80D-03/900
Godište proizvodnje
2018
Sati korišćenja
14083 h
Mascus ID
8C551F89
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
DS0015
Maksimalna visina podizanja
3670 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Udaljenost centra gravitacije
900 mm
Tip gume
Super elastično
Visina pogona
3180 mm
Kabina
Zaštitnik za glavu
Mjenjač
Linde Hydrostat
Motor
Diesel - Deutz TCD4.1 L4
Snaga motora
83.9 kW (114 KS)
Profili prednjih guma
0 - 20%
Profil zadnjih guma
0 - 20%
Veličina prednjih guma
Veličina zadnjih guma
300-15
Transportna težina
13845 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3350 x 2180 x 3180 mm