Linde H80D-03/1100-396
Pitaj za cenu
Brend/Model
Linde H80D-03/1100-396
Godište proizvodnje
2020
Sati korišćenja
9487 h
Mascus ID
9EF7D954
DETALJI
Broj internog magacina
24439
Maksimalna visina podizanja
3050 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Udaljenost centra gravitacije
1100 mm
Tip gume
Super elastično
Dužina viljuškara
1450 mm
Visina pogona
2845 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Diesel - Deutz
Snaga motora
85.3 kW (116 KS)
Transportna težina
16085 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
5650 x 2310 x 2840 mm