Linde H80D-01/900-396
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Linde H80D-01/900-396
Godište proizvodnje
2012
Sati korišćenja
17342 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
462784B5
DETALJI
Broj internog magacina
24615
Maksimalni kapacitet dizanja
8000 kg
Maksimalna visina podizanja
6050 mm
Stub za podizanje
Duplex
Udaljenost centra gravitacije
900 mm
Tip gume
Pneumatici
Visina pogona
4380 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Diesel - Deutz
Snaga motora
86.8 kW (118 KS)
Veličina prednjih guma
Veličina zadnjih guma
Transportna težina
14190 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3550 x 2270 x 4380 mm