Linde H50D-600-1204 **NEU**
Brend/Model
Linde H50D-600-1204 **NEU**
Godište proizvodnje
2026
Sati korišćenja
1 h
Mascus ID
45B10FAB
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
15120
Maksimalna visina podizanja
4610 mm
Dizalica
1460 mm
Stub za podizanje
Trojni
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Tip gume
Super elastično
Visina pogona
2530 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Mjenjač
Hydrostat-Doppelpedal
Motor
Diesel - 4 Zylinder Hyundai
Transportna težina
7358 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3160 x 1450 x 2530 mm