Linde H50D-02/600
Brend/Model
Linde H50D-02/600
Godište proizvodnje
2015
Sati korišćenja
10700 h
Dodatne opcije
Restauriran
Lokacija Mašine
Vantaa, Uusimaa
Zemalja
Finska
Opšta ocena
Mascus ID
9AD2A759
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj točkova
4
Proizvodnja/Serijski broj
H2X394F01079
Broj prethodnih vlasnika
2
Evidencija svih servisa
Da
Maksimalna visina podizanja
4615 mm
Dizalica
1510 mm
Stub za podizanje
Triplex / slobodno dizanje
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Nosač vila
Uredjaj za pozicioniranje
Tip gume
Umeci
Dužina viljuškara
1800 mm
Visina pogona
2526 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Mjenjač
Hydrostatic Linde
Snaga motora
55 kW (74.8 KS)
Engine manufacturer
VW
Profili prednjih guma
100
Profil zadnjih guma
50
Veličina prednjih guma
300-15
Veličina zadnjih guma
Transportna težina
8500 kg
Zemlja proizvodnje
Nemačka
Jačina akumulatora
12 V
Voltaža punjača
12 V
Certifikati
CE
Dodatna oprema
010 : Single pedal system + 010 : Individual levers + 005 : Variable Preselect. Mast Tilt.
3400 - TRIPLEX MAST 189 - 430 : 4615 / 2526 / 1510 mm/5,0t.600.
4100 - OPERATOR'S OVERH. GUARD - 610 : Stand. complete cabin / 2416mm + 005 : Warm water heater.