Linde H50D-02/600
150EURdan
1.250EURmesec
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Linde H50D-02/600
Godište proizvodnje
2013
Sati korišćenja
8685 h
Dodatne opcije
Mogućnost iznajmljivanja
Lokacija Mašine
Järvenpää, Uusimaa
Zemalja
Finska
Mascus ID
9530FF22
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Proizvodnja/Serijski broj
H2X394D50881
Maksimalni kapacitet dizanja
5000 kg
Maksimalna visina podizanja
3740 mm
Dizalica
1220 mm
Stub za podizanje
Triplex / slobodno dizanje
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Nosač vila
Uredjaj za pozicioniranje
Tip gume
Super elastično
Dužina viljuškara
1500 mm
Visina pogona
2180 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Snaga motora
55 kW (74.8 KS)
Veličina prednjih guma
355/45-15
Veličina zadnjih guma
Transportna težina
7180 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3280 x 1460 x 2180 mm
Zemlja proizvodnje
Nemačka
Certifikati
CE
Dodatna oprema
Krovni prozor
Grejač
Ostale informacije
Linde's "container" model is equipped with a low drive height and a 5000 kg lift capacity. Three-stage mast with free lift, max lift height 3740 mm. Fork positioner and spread, fork length 1500 mm. Closed cabin with heater and roof window. Manufacturing year 2013, usage 8685 hours. Also available to rent.
DETALJI NAJMA
Cena bez PDV-a
Cena sa PDV-om(25.5%)