Linde H50D-02/600
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Linde H50D-02/600
Godište proizvodnje
2019
Sati korišćenja
3348 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
3049BBC0
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
10989
Maksimalni kapacitet dizanja
5000 kg
Maksimalna visina podizanja
4460 mm
Dizalica
150 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Tip gume
Super elastično
Visina pogona
3130 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Diesel
Profili prednjih guma
20 - 40%
Profil zadnjih guma
20 - 40%
Transportne dimenzije (DxŠxV)
0 x 0 x 3130 mm