Linde H50D-01/600-1204
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Linde H50D-01/600-1204
Godište proizvodnje
2023
Sati korišćenja
836 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
B8ED6263
DETALJI
Broj internog magacina
24533
Maksimalni kapacitet dizanja
5000 kg
Maksimalna visina podizanja
5565 mm
Dizalica
1870 mm
Stub za podizanje
Trojni
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Tip gume
Super elastično
Dužina viljuškara
1200 mm
Visina pogona
2865 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Diesel - Deutz
Snaga motora
55.2 kW (75 KS)
Veličina prednjih guma
Veličina zadnjih guma
Transportna težina
7835 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3200 x 1450 x 2860 mm