Linde H30D/1202 Container Cabin / Steer Control
Pitaj za cenu
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Godište proizvodnje
2023
Sati korišćenja
181 h
Lokacija Mašine
Rae vald
Zemalja
Estonija
Opšta ocena
1
Mascus ID
90E3F47E
DETALJI
Broj točkova
4
Broj internog magacina
WB23EE024
Proizvodnja/Serijski broj
H21202M01301
Maksimalni kapacitet dizanja
3000 kg
Maksimalna visina podizanja
4680 mm
Dizalica
1395 mm
Stub za podizanje
Triplex / slobodno dizanje
Nosač vila
Menjač u stranu
Tip gume
Super elastično
Dužina viljuškara
1150 mm
Visina pogona
2222 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Mjenjač
Hüdrostaat
Motor
Volkswagen
Veličina prednjih guma
27x10-12
Veličina zadnjih guma
23x9-10
Zemlja proizvodnje
Nemačka
Broj volana
2
Broj pogonskih točkova
2
Ostale informacije
Ehituslik kõrgus 2222mm (Container cabin), Kinnine soojendusega kabiin, Linde Steer Control - roolimine vasakul käetoel asuva kangi abil, suunavalikuga versioon, porikaitsmed ees ja taga, masti kaldenurga salvestamise võimalus, päikesesirm esi ja katuseklaasil, Comfort PVC iste soojendusega, roolikõrguse reguleerimise võimalus, sise ja välispeeglid, raadio, A4 hoidja, lisa hüdraulikaliin positsioneerile, LED töötuled 2 ees ja 1 taga, vertilight tuled masti küljes, kaubakaalu indikaator, 5V USB toide käetoes, RFID kaardiga käivitamine, löögiandurid, analüüs, tagurdamisel helisignaal ja tuli, vilkur, hüdroleevendi, heitgaaside ülevalt väljalase, kõrgendatud õhuvõtt. Container Cabin (overall height 2222mm), Linde Steer Control, Single pedal system, Anti-spray mudflaps front / rear, Single Preselection Mast Tilt, Roll-up sun visor top & front, Super Comfort PVC seat with Heating, Height adj. steering column, Internal Panorama Mirror, External Mirrors right/left, Radio /DAB+ /USB /BT /Freispr., A4 Clipboard illuminated, Working lamps pos. 1+2 LED, VertiLight pos. 5+6, Working lamps pos. 8 LED, Load weight indicator, Electrical socket - 12V, USB socket 5V in armrest, ac: access control RFID, dt: crash detection, Audible warning when reverse, Flashing beacon beneath OHG, Hazard flasher while reverse, Hydr. accumulator on OHG, Upswept exhaust outlet, Dust protection higher mounted