Linde H30D-01-1202
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Linde H30D-01-1202
Godište proizvodnje
2023
Sati korišćenja
383 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
9DA8C16F
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
13275
Maksimalni kapacitet dizanja
3000 kg
Maksimalna visina podizanja
4680 mm
Dizalica
1430 mm
Stub za podizanje
Trojni
Tip gume
Super elastično
Visina pogona
2220 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Mjenjač
Hydrostat - Doppelpedal
Motor
Diesel - 3 Zylinder Deutz
Veličina prednjih guma
27x10-12
Veličina zadnjih guma
03x9-10
Transportna težina
4789 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2750 x 1260 x 2220 mm
Dodatna oprema
Ostale informacije
INTEGRIERT DZH, Front- Heckscheibenwischer, Heckscheibenheizung, Blitzer, 12V Dose Innenbeleuchtung, Signalton, Bluespot, Gewichtkontrollanzeige