Linde H25D/600/393
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Linde H25D/600/393
Godište proizvodnje
2013
Sati korišćenja
6855 h
Lokacija Mašine
Rae vald
Zemalja
Estonija
Mascus ID
043D1F76
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj točkova
4
Broj internog magacina
WB22EE061
Proizvodnja/Serijski broj
H2X393D54974
Maksimalni kapacitet dizanja
2500 kg
Maksimalna visina podizanja
4655 mm
Dizalica
1424 mm
Stub za podizanje
Triplex / slobodno dizanje
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Nosač vila
Menjač u stranu
Tip gume
Super elastično
Dužina viljuškara
1200 mm
Visina pogona
2210 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Mjenjač
Hüdrostaat
Motor
Volkswagen
Snaga motora
36 kW (49.0 KS)