Linde H25D-02/600 393
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Linde H25D-02/600 393
Godište proizvodnje
2017
Sati korišćenja
9058 h
Lokacija Mašine
Varde
Zemalja
Danska
Mascus ID
AC78EC1B
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Broj internog magacina
DT1304
Maksimalni kapacitet dizanja
2500 kg
Maksimalna visina podizanja
4210 mm
Dizalica
2000 mm
Stub za podizanje
Duplex
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Tip gume
Umeci
Dužina viljuškara
1200 mm
Visina pogona
2740 mm