Linde H20/600D/1202
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Linde H20/600D/1202
Godište proizvodnje
2021
Sati korišćenja
7274 h
Lokacija Mašine
Rae vald
Zemalja
Estonija
Opšta ocena
Mascus ID
B577FAB5
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj točkova
4
Broj internog magacina
WB21EE186
Proizvodnja/Serijski broj
H21202Y06763
Poslednja inspekcija
Broj prethodnih vlasnika
1
Evidencija svih servisa
Da
Maksimalni kapacitet dizanja
2000 kg
Maksimalna visina podizanja
4760 mm
Dizalica
1495 mm
Stub za podizanje
Triplex / slobodno dizanje
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Nosač vila
Integralno bočno pomeranje
Tip gume
Super elastično
Dužina viljuškara
1200 mm
Visina pogona
2185 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Mjenjač
Hüdrostaat
Motor
Deutz
Snaga motora
30 kW (40.8 KS)
Engine manufacturer
Deutz
Profili prednjih guma
90
Profil zadnjih guma
80-90
Veličina prednjih guma
23x9-10
Veličina zadnjih guma
23x9-10
Zemlja proizvodnje
Nemačka
Broj volana
2
Broj pogonskih točkova
2
Dodatna oprema
Treći ventil
Četvrti ventil
Krovni prozor
Ostale informacije
Suunavalikuga versioon, täiskabiin koos soojendusega kõrgus 2175 mm, kahvlite külgnihe laiusega 1150 mm, kahvlite kannad maast 30 mm, raadio, Comfort PVC iste soojendusega, päikesesirm esi- ja katuseklaasil, sisepeegel, rooli kõrguse reguleerimise võimalus, A4 hoidja valgustusega, kiirvalikunupud, salongi valgustus, 2 LED töötuld ees ja 1 taga ja 2 mastil, kauba kaalu indikaator, USB 5V pistik käetoes, RFID kaardiga käivitamine, tagurdamisel helisignaal ja tuli, vilkur, kõrgendatud õhuvõtt, pikendatud porikaitsmed ees, porikaitsmed taga, heitgaaside ülevalt väljalase
Single pedal system, Anti-spray mudflaps front and rear, Single Preselection Mast Tilt, Forks 30 mm o. ground Triplex, Container cabin view 2175mm, Roll-up sun visor top & front, Comfort PVC, Height adj. steering column, Internal Mirror, Radio /DAB+ /USB /BT /Freispr., A4 Clipboard illuminated, Load weight indicator, Working lamps pos. front 2 LED, mast VertIlight 2 LED, rear 1 LED, USB socket 5V in armrest, Linde Connect, ac: access control RFID, Audible warning, Flashing beacon beneath OHG, Hazard flasher while reverse, Upswept exhaust outlet, Dust protection higher mounted, Microfilt.f.Hydrost. trans sys