Konecranes SMV32-1200B
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Konecranes SMV32-1200B
Godište proizvodnje
2014
Sati korišćenja
5920 h
Lokacija Mašine
Friedberg-Derching
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
EDDBCAD8
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
ANL1069239
Proizvodnja/Serijski broj
ANL1069239
Maksimalni kapacitet dizanja
32000 kg
Maksimalna visina podizanja
4850 mm
Dizalica
150 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Udaljenost centra gravitacije
1200 mm
Dužina viljuškara
2650 mm
Visina pogona
4610 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Veličina prednjih guma
16.00x25
Veličina zadnjih guma
16.00x25
Ostale informacije
- Fahrzeug: Doppelzusatzhydraulik
- Mast: Doppelzusatzhydraulik
- Zinkenverstellgerät, integriert mit Seitenschub
- Vollkabine
- Heizung & Klima
- Partikelfilter integriert mit Ad Blue
- 6 x LED Arbeitsscheinwerfer vorne
- 2 x LED Rückfahrscheinwerfer hinten
- Beleuchtungsanlage mit Stand- und Fahrlicht, Bremslichter und Blinker
- Rundumleuchte
- Warnton bei Rückwärtsfahrt
- Druckspeicher
- Panorama- und Außenspiegel
- Radio
- Zugangskontrolle: Schlüsselschalter
- Fahrersitz luftgefedert (Stoffbezug)
- Dachrollo
- Einpedal
- Joystick-Bedienung
- Engine VOLVO TAD871VE
- VP228125
- 185 kW EU4
- Kamerasystem mit komplett Rundumsicht
- Motorvorwärmung
- Zentralschmieranlage
- Luftreifen 32 Lagen PLY
- Funkgerät eingebaut
- Gabelquerschnitt 300x110x2650 mm