Kalmar DCG330-12
Brend/Model
Kalmar DCG330-12
Godište proizvodnje
2024
Sati korišćenja
986 h
Mascus ID
083BB2D3
DETALJI
Broj internog magacina
3207
Maksimalni kapacitet dizanja
33000 kg
Maksimalna visina podizanja
4000 mm
Udaljenost centra gravitacije
1200 mm
Nosač vila
Integralno bočno pomeranje
Dužina viljuškara
3000 mm
Visina pogona
4020 mm
Motor
Volvo TAD881VE
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 6940
Maskinbredde (mm): 3430
Gaffelbredde (mm): 300
Gaffeltykkelse (mm): 110
Førerpladsudstyr: Nappa sæde|12V/24V udtag|Frontkamera|Luftaffjedret sæde|Sædevarme|USB port|El-opvarmet sidespejle|Radio med højttalere|Aircondition|Panoramaspejl|A4 skriveplade|Digitalt instrument|Solgardin v/toprude|Læselampe|Bakkamera