Kalmar DCG250-12
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Kalmar DCG250-12
Godište proizvodnje
2023
Zemalja
Danska
Mascus ID
9E1309D4
DETALJI
Broj internog magacina
2832
Maksimalni kapacitet dizanja
25000 kg
Maksimalna visina podizanja
3920 mm
Dizalica
2000 mm
Stub za podizanje
Duplex/dizalica
Udaljenost centra gravitacije
1200 mm
Nosač vila
Integralno bočno pomeranje
Dužina viljuškara
2400 mm
Visina pogona
3920 mm
Motor
Volvo TAD881VE (185 kW) Stage V
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 7005
Maskinbredde (mm): 3000
Gaffelbredde (mm): 250
Gaffeltykkelse (mm): 110
Førerpladsudstyr: Vægtdisplay|Radio med højttalere|Bakkamera|12V udtag|Sidespejle|USB port|Aircondition|Luftaffjedret sæde