Kalmar DCG250-12
Brend/Model
Kalmar DCG250-12
Godište proizvodnje
2015
Sati korišćenja
7514 h
Mascus ID
28351F10
DETALJI
Broj internog magacina
3428
Maksimalni kapacitet dizanja
25000 kg
Maksimalna visina podizanja
4000 mm
Udaljenost centra gravitacije
1200 mm
Nosač vila
Integralno bočno pomeranje
Dužina viljuškara
2400 mm
Visina pogona
3820 mm
Motor
Cummins QSB6.7
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 6150
Maskinbredde (mm): 3200
Gaffelbredde (mm): 250
Gaffeltykkelse (mm): 110
Førerpladsudstyr: Stof sæde|Bakkamera|Visker/vasker frontrude|Radio med højttalere|Sidespejle|Visker/vasker bagrude 24V|12V udtag|Panoramaspejl|Visker/vasker toprude 24V|Aircondition|Nødstop|Solgardin v/toprude|Vægtdisplay|Justerbar ratstamme|Luftaffjedret sæde