Kalmar DCG220-12
Brend/Model
Kalmar DCG220-12
Godište proizvodnje
2016
Sati korišćenja
14477 h
Mascus ID
65519C4E
DETALJI
Broj internog magacina
3458
Maksimalni kapacitet dizanja
22000 kg
Maksimalna visina podizanja
4500 mm
Udaljenost centra gravitacije
1200 mm
Visina pogona
4070 mm
Motor
Cummins QSB 6.7 260
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 6090
Maskinbredde (mm): 3050
Førerpladsudstyr: Solgardin v/toprude|Aircondition|Justerbar ratstamme|Stof sæde|Bakkamera|Visker/vasker frontrude|Luftaffjedret sæde|Sidespejle|Visker/vasker bagrude 24V|2 x 12V udtag|Armlæn venstre|Visker/vasker toprude 24V|USB port|Nødstop