Kalmar DCG160-12
Brend/Model
Kalmar DCG160-12
Godište proizvodnje
2013
Sati korišćenja
27750 h
Mascus ID
EB04D99C
DETALJI
Broj internog magacina
3440
Maksimalni kapacitet dizanja
16000 kg
Maksimalna visina podizanja
4000 mm
Udaljenost centra gravitacije
1200 mm
Visina pogona
3950 mm
Motor
Cummins QSB 6.7 220
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 5700
Førerpladsudstyr: Justerbar ratstamme|Luftaffjedret sæde|Sædevarme|Bakkamera|Visker/vasker frontrude|Radio med højttalere|Sidespejle|Visker/vasker bagrude 24V|Læselampe|Panoramaspejl|Visker/vasker toprude 24V|12V udtag|Nødstop|Stof sæde|Aircondition