Kalmar DCG160-12
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Kalmar DCG160-12
Godište proizvodnje
2013
Sati korišćenja
28104 h
Zemalja
Danska
Mascus ID
A42565D3
DETALJI
Broj internog magacina
3441
Maksimalni kapacitet dizanja
16000 kg
Maksimalna visina podizanja
4000 mm
Stub za podizanje
Duplex
Udaljenost centra gravitacije
1200 mm
Visina pogona
3950 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Cummins QSB 6.7 220
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 5700
Førerpladsudstyr: Læselampe|Panoramaspejl|Visker/vasker toprude 24V|12V udtag|Nødstop|Stof sæde|Aircondition|Justerbar ratstamme|Sædevarme|Bakkamera|Visker/vasker frontrude|Luftaffjedret sæde|Sidespejle|Visker/vasker bagrude 24V