Kalmar DCG160-12
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Kalmar DCG160-12
Godište proizvodnje
2012
Sati korišćenja
24835 h
Zemalja
Danska
Mascus ID
725CA807
DETALJI
Broj internog magacina
3439
Maksimalni kapacitet dizanja
16000 kg
Maksimalna visina podizanja
4000 mm
Stub za podizanje
Duplex
Udaljenost centra gravitacije
1200 mm
Nosač vila
Integralno bočno pomeranje
Visina pogona
4010 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Cummins QSB 6.7 220
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 5700
Førerpladsudstyr: Nødstop|Stof sæde|Aircondition|Justerbar ratstamme|Luftaffjedret sæde|Sædevarme|Bakkamera|Visker/vasker frontrude|Radio med højttalere|Sidespejle|Visker/vasker bagrude 24V|Læselampe|Panoramaspejl|Visker/vasker toprude 24V|12V udtag