Kalmar DCG160-12
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Kalmar DCG160-12
Godište proizvodnje
2023
Sati korišćenja
187 h
Zemalja
Danska
Mascus ID
1352BEE0
DETALJI
Broj internog magacina
2708
Maksimalni kapacitet dizanja
16000 kg
Maksimalna visina podizanja
4000 mm
Stub za podizanje
Duplex
Udaljenost centra gravitacije
1200 mm
Nosač vila
Integralno bočno pomeranje
Dužina viljuškara
2400 mm
Visina pogona
3695 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Cummins B6,7 (168KW) Tier 4F/Stage V
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 5700
Maskinbredde (mm): 2560
Gaffelbredde (mm): 200
Gaffeltykkelse (mm): 100
Førerpladsudstyr: USB port|Aircondition|Luftaffjedret sæde|Radio med højttalere|12V udtag