Kalmar DCG150-12
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Kalmar DCG150-12
Godište proizvodnje
2015
Sati korišćenja
21386 h
Zemalja
Danska
Mascus ID
A8EF6247
DETALJI
Broj internog magacina
3452
Maksimalni kapacitet dizanja
15000 kg
Maksimalna visina podizanja
4120 mm
Stub za podizanje
Duplex
Udaljenost centra gravitacije
1200 mm
Nosač vila
Integralno bočno pomeranje
Dužina viljuškara
2400 mm
Visina pogona
3640 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Cummins QSB6.7 220
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 5100
Maskinbredde (mm): 2600
Gaffelbredde (mm): 200
Gaffeltykkelse (mm): 100
Førerpladsudstyr: Visker/vasker bagrude 24V|Aircondition|Armlæn venstre|Luftaffjedret sæde|Visker/vasker toprude 24V|Mini-lever|Nødstop|Radio med højttalere|Bakkamera|Justerbar ratstamme|A4 skriveplade|Sidespejle|Visker/vasker frontrude|12V udtag|Panoramaspejl