Kalmar DCE160-12
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Kalmar DCE160-12
Godište proizvodnje
2005
Sati korišćenja
14420 h
Zemalja
Danska
Mascus ID
A15CE597
DETALJI
Broj internog magacina
3152
Maksimalni kapacitet dizanja
16000 kg
Maksimalna visina podizanja
4540 mm
Dizalica
2200 mm
Stub za podizanje
Duplex/dizalica
Udaljenost centra gravitacije
1200 mm
Nosač vila
Integralno bočno pomeranje
Dužina viljuškara
1600 mm
Visina pogona
3870 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Volvo TAD650VE
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 5700
Maskinbredde (mm): 2550
Gaffelbredde (mm): 250
Gaffeltykkelse (mm): 100
Førerpladsudstyr: Mekanisk sæde|Panoramaspejl|Visker/vasker bagrude 24V|Læselampe|Vendbar førerplads|Stof sæde|12V udtag|Nødstop|Manuelle hydraulikgreb|Justerbar ratstamme|Sidespejle|Visker/vasker frontrude