Kalmar DCE150-12
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Kalmar DCE150-12
Godište proizvodnje
2007
Sati korišćenja
16071 h
Zemalja
Danska
Mascus ID
B700909F
DETALJI
Broj internog magacina
3375
Maksimalni kapacitet dizanja
15000 kg
Maksimalna visina podizanja
4000 mm
Stub za podizanje
Duplex
Udaljenost centra gravitacije
1200 mm
Nosač vila
Integralno bočno pomeranje
Dužina viljuškara
2200 mm
Visina pogona
3950 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Volvo Penta TAD 650 VE
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 5250
Maskinbredde (mm): 2950
Gaffelbredde (mm): 280
Gaffeltykkelse (mm): 80
Førerpladsudstyr: Stof sæde|Aircondition|Justerbar ratstamme|Luftaffjedret sæde|Kabinevarmer|Visker/vasker frontrude|Radio med højttalere|Sidespejle|Visker/vasker bagrude 24V|Læselampe|Armlæn venstre|Visker/vasker toprude 24V|2 x 12V udtag|Nødstop