Kalmar DCB32-1200
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Kalmar DCB32-1200
Godište proizvodnje
1989
Sati korišćenja
18000 h
Zemalja
Danska
Mascus ID
3F0E50B5
DETALJI
Broj internog magacina
2249
Maksimalni kapacitet dizanja
32000 kg
Maksimalna visina podizanja
6500 mm
Stub za podizanje
Duplex
Udaljenost centra gravitacije
1200 mm
Nosač vila
Integralno bočno pomeranje
Tip gume
Pneumatici
Dužina viljuškara
2500 mm
Visina pogona
5000 mm