Kalmar DC42-1200
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Kalmar DC42-1200
Godište proizvodnje
1990
Sati korišćenja
11532 h
Zemalja
Danska
Mascus ID
620876AE
DETALJI
Broj internog magacina
3263
Maksimalni kapacitet dizanja
42000 kg
Maksimalna visina podizanja
5000 mm
Stub za podizanje
Duplex
Udaljenost centra gravitacije
1200 mm
Nosač vila
Integralno bočno pomeranje
Dužina viljuškara
2400 mm
Visina pogona
4990 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
VOLVO
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 7800
Maskinbredde (mm): 3460
Gaffelbredde (mm): 300
Gaffeltykkelse (mm): 110
Førerpladsudstyr: Nødstop|Mekanisk sæde|Visker/vasker frontrude|Radio med højttalere|Visker/vasker bagrude 24V|Panoramaspejl|Visker/vasker toprude 24V|Vendbar førerplads|Stof sæde