Hyster H12.00XD-6
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
Hyster H12.00XD-6
Godište proizvodnje
2022
Sati korišćenja
3896 h
Zemalja
Danska
Mascus ID
FE9D4B10
DETALJI
Broj internog magacina
3576
Maksimalni kapacitet dizanja
12000 kg
Maksimalna visina podizanja
4500 mm
Stub za podizanje
Duplex
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Nosač vila
Integralno bočno pomeranje
Dužina viljuškara
2440 mm
Visina pogona
3880 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Mercedes Benz 933.917-C-0272723
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 4500
Maskinbredde (mm): 2500
Gaffelbredde (mm): 200
Gaffeltykkelse (mm): 75
Førerpladsudstyr: Panoramaspejl|Visker/vasker bagrude 24V|2 x 12V udtag|Armlæn venstre|Mekanisk sæde|Visker/vasker toprude 24V|USB port|Nødstop|Radio med højttalere|Aircondition|Justerbar ratstamme|Læselampe|Sidespejle|Visker/vasker frontrude|Kopholder