Battioni-Pagani HT5KU/1200
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Bočni viljuškari
Brend/Model
Battioni-Pagani HT5KU/1200
Godište proizvodnje
2006
Lokacija Mašine
32-650 Kęty
Zemalja
Poljska
Opšta ocena
Mascus ID
004D3CA7
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Tip motora
Dizel
Broj internog magacina
Maksimalni kapacitet dizanja
5000 kg
Maksimalna visina podizanja
3500 mm
Visina pogona
2750 mm
Stub za podizanje
Duplex
Transportna težina
12800 kg
Ostale informacije
Uwaga dla klienta ostatecznego: Wózek boczny 5 ton, bocznego załadunku
BP Battioni Pagani
rok produkcji 2006
udźwig 5000 kg
maszt duplex
wys. podnoszenia masztu +/- 3500 mm
wys. konstrukcyjna masztu +/- 2750 mm
napęd diesel
silnik Deutz, moc 55 kW
waga +/- 12800 kg
ogumienie 27x10-12 PN
wymiary platformy +/- 4430x 1200 mm, SpecialEquipment: Full cabin