Scag Tiger Cat II (STCII52V-26F)
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Zero turn kosilice
Brend/Model
Godište proizvodnje
2026
Lokacija Mašine
Middleburg, Florida
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
7B389A3B
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Broj internog magacina
Proizvodnja/Serijski broj
Z5801199
Snaga motora
19.1 kW (26 KS)
Ostale informacije
Scag Tiger Cat II 52" with 26HP Kawasaki FT730 fuel injected engine. Ask me about easy financing options. Contact Stephen at Ag-Pro Middleburg 352-824-3401.
Width: 52 in