Scag SZL52-23FR
Brend/Model
Scag SZL52-23FR
Mascus ID
7673F214
Proizvodnja/Serijski broj
SCSZL5223FR052025
Snaga motora
16.9 kW (23 KS)
PLEASE CALL FOR SALE PRICE!
Scag Liberty Z 52" Zero Turn
The above listed price is the cash price only. Ask for financing options and price.
Features:
• 23HP Kawasaki Engine
• 5.5 gal fuel tank
• 52" Hero Deck
• Mulch kits and many more accessories available.
• 5-year/750 hour bumper to bumper warranty*
• 0% Financing and Delivery Available
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Call or Text Colin at (904) 599-3398
Width: 52 in