Scag SZL48H-21FR
Brend/Model
Scag SZL48H-21FR
Mascus ID
91365CD2
Proizvodnja/Serijski broj
SCSZL48H21FR052025
Snaga motora
15.5 kW (21 KS)
PLEASE CALL FOR SALE PRICE!
Scag Liberty Z 48" Zero Turn.
The above listed price is the cash price only. Ask for financing options and price.
Features:
• 21HP Kawasaki Engine
• 5.5 gal fuel tank
• 48" Deck
• Mulch kits and many more accessories available.
• 5-year/750 hour bumper to bumper warranty*
• 0% Financing and Delivery Available
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Width: 48 in