Scag SZL36H-20KT
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Zero turn kosilice
Brend/Model
Scag SZL36H-20KT
Godište proizvodnje
2025
Sati korišćenja
1 h
Lokacija Mašine
Jacksonville, Florida
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
CE087184
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Proizvodnja/Serijski broj
SCSZL36H-20KT
Snaga motora
14.7 kW (20 KS)
Ostale informacije
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
Scag Liberty Z 36" Zero Turn + 30SA 10' Trailer
The above listed price is the cash price only.
Ask for financing options and price.
Features:
• 20HP Kohler Engine
• 5.5 gal fuel tank
• 36" Deck
• Mulch kits and many more accessories available.
• 5-year/750 hour bumper to bumper warranty*
• 0% Financing and Delivery Available
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Width: 36 in