Scag STTII72V-38CHEFI
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Zero turn kosilice
Brend/Model
Scag STTII72V-38CHEFI
Godište proizvodnje
2025
Sati korišćenja
1 h
Lokacija Mašine
Jacksonville, Florida
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
C2B75FF8
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Proizvodnja/Serijski broj
SCSTTII72V38CHEFI052025
Snaga motora
28.0 kW (38 KS)
Ostale informacije
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
Scag Turf Tiger II 72" Commercial Zero Turn Mower
Features:
• 38HP Kohler Gas EFI Engine
• Up to 12MPH
• Dual hydro gear 16cc hydraulic pumps
• Hydraulic oil cooler
• 1.5" - 6" height of cut
• 2-year commercial / 3-year noncommercial warranty
• Delivery Available
Width: 72 in