Scag STTII61V-40BVEFI
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Zero turn kosilice
Brend/Model
Scag STTII61V-40BVEFI
Godište proizvodnje
2025
Sati korišćenja
1 h
Lokacija Mašine
Jacksonville, Florida
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
9095C3BC
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Proizvodnja/Serijski broj
SCSTTII61V40BVEFI052025
Snaga motora
29.4 kW (40 KS)
Ostale informacije
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
PLEASE CALL FOR SALE PRICE!
Scag Turf Tiger II 61" Commercial Zero Turn.
The above listed price is the cash price only including Tweels. Ask for financing options and price.
Features:
• 40HP Briggs Vanguard EFI Engine
• Mulch kits and many more accessories available.
• 11MPH
• Air-Cooled
• 0% Financing and Delivery Available
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Call or Text Colin at (904) 599-3398
Width: 61 in