Scag STCII48V-22FX
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Zero turn kosilice
Brend/Model
Scag STCII48V-22FX
Godište proizvodnje
2025
Sati korišćenja
1 h
Lokacija Mašine
Jacksonville, Florida
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
DCF0AFF4
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Proizvodnja/Serijski broj
SCSTCII48V22FX052025
Snaga motora
16.2 kW (22 KS)
Ostale informacije
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
Scag Tiger Cat 48" Zero Turn Mower + Big-Tex 35SA 12' Trailer
CASH PRICE LISTED. ASK FOR FINANCING TERMS AND PRICING.
Features:
• 22HP Kawasaki gas Engine
• 9.5 gal fuel tank
• Mulch kits and many more accessories available.
• 2 year unlimited hour warranty
• 0% Financing and Delivery Available
• 3,500lb axle trailer
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Width: 48 in