Scag STCII-52V-26FT-EFI
Godište proizvodnje
2026
Sati korišćenja
1 h
Lokacija Mašine
Jasper, Georgia
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
15EED8F6
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Snaga motora
19.1 kW (26 KS)
Ostale informacije
NEW SCAG Tiger Cat II 52" Zero Turn (Model # STCII-52V-26FT-EFI) -26HP Kawasaki FT Series Engine -52" Velocity Plus Cutter Deck -9.5 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Dual Pump and Motor -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 48" & 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 52 in