Scag SCZII61V-38F
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Zero turn kosilice
Brend/Model
Scag SCZII61V-38F
Godište proizvodnje
2025
Sati korišćenja
1 h
Lokacija Mašine
Middleburg, Florida
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
71C4E8C7
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Broj internog magacina
Proizvodnja/Serijski broj
SCZ3523187165
Snaga motora
28.0 kW (38 KS)
Ostale informacije
61" VELOCITY PLUS MOWING DECK, 38-HP EFI ENGINE, HIGH AND LOW SPEED TRANSMISSION, SUSPENSION SEAT.
0% FINANCING AVAILABLE
CALL DAMIAN @ 352-318-7165
Width: 61 in