Scag SCZII-61V-38FX-EFI
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Zero turn kosilice
Brend/Model
Scag SCZII-61V-38FX-EFI
Godište proizvodnje
2026
Sati korišćenja
1 h
Lokacija Mašine
Conyers, Georgia
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
199C7F4C
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Broj internog magacina
18CODY.T
Proizvodnja/Serijski broj
AG-PROCONYERS
Snaga motora
28.0 kW (38 KS)
Ostale informacije
DISCOUNT VALID FOR SIMPLY THE BRAVE
61" DECK
38.5 KAWSAKI EFI
TWO SPEED TRANSMISSION
Width: 61 in
CALL CODY: 4047822572
61" DECK
38.5HP KAWASAKI
15% OFF