CAT 953-12LGP
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Utovarivaču guseničara
Brend/Model
CAT 953-12LGP
Godište proizvodnje
2023
Sati korišćenja
2589 h
Lokacija Mašine
ALTOONA, Iowa
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
AD9291DA
Odobreni korišćeni program
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Broj internog magacina
EQ0056546
Proizvodnja/Serijski broj
LTL00474
Ostale informacije
Ziegler Uptime Guarantee. Cat Certified Used w/CVA + Labor
PT + HYD + TECH WARRANTY THROUGH 6/6/2027 OR 4,000 HOURS
953 TRACK LOADER
AIR INLET, STANDARD
ANTIFREEZE, -50C (-58F)
BUMPER, STANDARD
CAB, DELUXE
CAT CERTIFIED USED W/CVA
COLD WEATHER, 120V
COMPLETE STORAGE PROTECTION
COUNTERWEIGHT, LIGHT, 240KG
COUNTERWEIGHT,ADDITIONAL,200KG
Customer Value Agreement (CVA)
EASY ACCESS PACKAGE
Engine
FAN, DEMAND, REVERSING
GUARD, FRONT LIGHTS
GUARD, IDLER
HYDRAULIC 2V,GP JOYSTICK, PACK
HYDRAULIC OIL, STANDARD
KIT, VISIBILITY, SINGLE CAMERA
LANE 3 ORDER
LGP PACKAGE, 12A, HDXL
LIGHTS, ADDITIONAL
LINES IMPLEMENT, QC OR 4V HYD
LINES, MP, QUICK COUPLER
LINKAGE, STANDARD
OIL CHANGE SYSTEM, HIGH SPEED
Online Owner's Manual
PREMIUM CORP RADIO (24V)
PRODUCT LINK, CELLULAR PLE643
REGIONAL PACKAGE, AM-N
Remaining Factory Warranty
SEAT, DELUXE
SERIALIZED TECHNICAL MEDIA KIT
SERVICE PACKAGE, EXTENDED
TANK, FUEL, STANDARD
TRACK, 31.5" DG, HDXL
TRANSMISSION CONTROL, V-LEVER
Ziegler CAT
901 W 94TH ST 55420-4299 MINNEAPOLIS Minnesota Sjedinjene Američke Države