Manitou MLT961-160 V+ L
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Teleskopski viljuškari
Brend/Model
Manitou MLT961-160 V+ L
Godište proizvodnje
2025
Lokacija Mašine
Asarum, Blekinge län
Zemalja
Švedska
Opšta ocena
Mascus ID
B15801CF
DETALJI
Tip motora
Dizel
Tip
Rigidni
Tip trake
4x4
Bruto težina
11950 kg
Maksimalni kapacitet dizanja
6000 kg
Maksimalna visina podizanja
9 m
Tip kabine
Zatvorena kabina
Klasa emisije
Stage V
Tip karoserije
Fiksirani okvir
Snaga motora
115 kW (156 KS)
Engine manufacturer
Yanmar
Mjenjač
CVT Steglös
Zapremina motora
4567 cm3
Najveća brzina
40 km/h
Veličina gume
500/70R24
Originalna boja
Röd
Pretok pomoćni hidraulici
200 l/min
Transportne dimenzije (DxŠxV)
6100 x 2480 x 2550 mm
Brend guma
Alliance
Informacije o stanju/Garancija
24 månader
Profili prednjih guma
100
Profil zadnjih guma
100
Zemlja proizvodnje
Francuska
Dodatna oprema
Klima uredjaj
Brzo zaključavanje
Dodatna hidraulika
Ad blue
Ostale informacije
Manitou MLT 961 - 160V+L Elite är en smidig och stark teleskoplastare som lyfter hela 6000kg!