Haener HRZP45-308A
Godište proizvodnje
2026
Lokacija Mašine
Ocana
Zemalja
Španija
Mascus ID
6BDB5888
DETALJI
Broj internog magacina
Proizvodnja/Serijski broj
Ostale informacije
2026 Haener HRZP45-308A Excavator Ripper (Unused) 45mm Pin System (wide 185mm, pin to pin 305mm), Weight 63kg, to fit 5-10 ton mini Excavator