Linde E 50HL-01/600
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Ostalo za građevinarstvo
Brend/Model
Linde E 50HL-01/600
Godište proizvodnje
2021
Sati korišćenja
2201 h
Lokacija Mašine
Heek
Zemalja
Nemačka
Mascus ID
27B73D2F
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Proizvodnja/Serijski broj
H2X388Y01698
Bruto težina
8500 kg
Dodatna oprema
Linde E50 HL-01/600 Elektrostapler
Tragkraft: 5000kg
Masttyp: Triplex
Lastschwerpunkt: 600mm
Hubhöhe: 4370mm
Baujahr: 2021
Betriebsstunden: 2201h
Reifen: SUperelastik
Reifen vorne: 355/45-15
Reifen hinten: 23x9-10
Bauhöhe: 2400mm
Baubreite: 1450mm
Baulänge: 2900mm
Gabelträgerbreite: 1350mm
Batterie: 80V/930Ah