CAT XQ60-48KW
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Ostali generatori
Brend/Model
CAT XQ60-48KW
Godište proizvodnje
2024
Sati korišćenja
5 h
Lokacija Mašine
Knoxville, Tennessee
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
31BBEC77
DETALJI
Proizvodnja/Serijski broj
CF901960
Broj internog magacina
CF901960
Snaga motora
48.0 kW (65.3 KS)
Izlaz
60 kVA
Učestalost
60 Hz
Ostale informacije
Multiple CAT generators available for sale and rental in every size—from 100kW to 2280kW. Reliable power, ready when you are. Call (865)279-9247 for details and availability!