CAT SR4B-C32-600V-1000KW
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Ostale komponente za građevinarstvo
Brend/Model
CAT SR4B-C32-600V-1000KW
Godište proizvodnje
2006
Sati korišćenja
1399 h
Lokacija Mašine
Pointe-Claire, Quebec
Zemalja
Kanada
Mascus ID
E3C2D0E6
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
E210009P
Proizvodnja/Serijski broj
6SN00637
Ostale informacije
Good used new bearings new coating 1000kW 600Volts generator end made to fit on a C32
At 810kW Prime 900kW Standby temperature rise is 106 degree Fahrenheit
At 910kW Prime 1000kW Standby temperature rise is 130 degree Fahrenheit