Cummins 6LTAA8.9-GM215
Godište proizvodnje
2018
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija Mašine
Jining, Shandong, China
Zemalja
Kina
Opšta ocena
1
Mascus ID
D892CE58
DETALJI
Broj internog magacina
6LTAA8.9-GM215
Poslednja inspekcija
yes
Snaga motora
215 kW (292 KS)
ID Dela
6LTAA8.9-GM215
Evidencija svih servisa
Da
Proizvodnja/Serijski broj
6LTAA8.9-GM215
Transportna težina
900 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1500 x 1000 x 1500 mm
RPM
1800
Klasa emisije
Stage II
Informacije o stanju/Garancija
ISO9001
Zemlja proizvodnje
Kina
Uslovi isporuke
FCA, CPT, FOB, CFR, CIF, EXW
Ostale informacije
Cummins 6LTAA8.9-GM215 Marine G-Drive Diesel Engine General Information of Cummins 6LTAA8.9-GM215 Marine G-Drive Diesel Engine Engine Model 6LTAA8.9-GM215 Engine Type 6Cylinders in Line Displacement 8.9 L Bore*Stroke(mm) 114 * 145 CPL Number 2724 Net Weight 650 Kg Overall Diemension(L*W*H) 1400mm*800mm*1040mm Technical Specification of Cummins 6LTAA8.9-GM215 Marine G-Drive Diesel Engine Marine Certification CCS Aspiration Turbocharged & Water-Air Inter-Cooled Fuel System BYC P7100  Pump/GAC Governor Electrical System(Starter Motor/Alternator) 12V/24V Lowest Starting Temp without auxiliary system -12℃ Engine Cooling Fluid Volume 11.1 L Performance Data of Cummins 6LTAA8.9-GM215 Marine G-Drive Diesel Engine Rated Power/Speed 215 kW/288HP @ 1800rpm Standby Power/Speed 237 kW/318HP @ 1800rpm Fuel Consumption @ Rated Power 205g/Kw.h Fuel Consumption @ Standby Power 206g/Kw.h Idel Speed 950~1050 rpm