Cummins 6CT8.3-GM129
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Motori za građevinarstvo
Brend/Model
Cummins 6CT8.3-GM129
Godište proizvodnje
2018
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija Mašine
Jining, Shandong, China
Zemalja
Kina
Opšta ocena
Mascus ID
6E242266
DETALJI
Broj internog magacina
6CT8.3-GM129
Poslednja inspekcija
yes
Snaga motora
129 kW (175 KS)
ID Dela
6CT8.3-GM129
Evidencija svih servisa
Da
Proizvodnja/Serijski broj
6CT8.3-GM129
Transportna težina
800 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1400 x 1000 x 1400 mm
RPM
1800
Klasa emisije
Stage II
Informacije o stanju/Garancija
ISO9001
Zemlja proizvodnje
Kina
Uslovi isporuke
FCA, CPT, FOB, CFR, CIF, EXW
Ostale informacije
Cummins 6CT8.3-GM129 Marine G-Drive Diesel Engine
General Information of Cummins 6CT8.3-GM129 Marine G-Drive Diesel Engine
Engine Model 6CT8.3-GM129
Engine Type 6 Cylinders in Line
Displacement 8.3 L
Bore*Stroke(mm) 114 * 135
CPL Number 2334
Net Weight (with flywleel & alternator) 684 Kg
Overall Diemension(L*W*H) 1360mm*780mm*988mm
Technical Specification of Cummins 6CT8.3-GM129 Marine G-Drive Diesel Engine
Marine Certification CCS
Aspiration Turbocharged
Fuel System BYC PB Pump/GAC Electronic Governor
Electrical System(Starter Motor/Alternator) 12V/24V
Lowest Starting Temp without auxiliary system -12℃
Engine Cooling Fluid Volume 10 L
Performance Data of Cummins 6CT8.3-GM129 Marine G-Drive Diesel Engine
Rated Power/Speed 129 kW/173HP @ 1800rpm
Standby Power/Speed 142 kW/190HP @ 1800rpm