Translift -Argo Hytos RPE3-063Y11/02400E1-Valve/Ventile
Pitaj za cenu
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Hidraulika
Brend/Model
Dodatne opcije
propertynames.pp_antique_0
Lokacija Mašine
GOOR
Zemalja
Holandija
Mascus ID
3A025B8D
DETALJI
Broj internog magacina
ID Dela
Odgovara sledećim mašinama
Translift
Uslovi isporuke
propertynames.pp_deliveryterms_0
Ostale informacije
Stock number: 6573-003 Brand: Argo Hytos Type 1: RPE3-063Y11/02400E1 Type 2: RPE3-063Y11/02400E1 S/N: - Machine: Translift Part number: 15728400 Valve / Ventiel Brand: Argo-Hytos Type 1: 2RJV1-06-MC Part number: 15961100 Type 2: VRN2-06/MP-21S Part number: 15999000 Type 3: 2VS3-06-CS Part number: 15929600 Type 4: PRM6-103Y11/60-12 Part number: 17051900 Type 5: TV2-102/MC Part number: 15959600 Type 6: PRM6-103Y11/40-12 Part number: 18177000 Solenoid coil Type 1: 12V DC 1,9A 16195800 Type 2: 24V DC 1,29A 16211600 Valve / Ventile / Ventiel Control valves / Wegeventile / Steuerventiele / Stuurkleppen / Stuurventielen Sectional directional control valves / Sektional Wegeventile / Sectionele stuurkleppen Mobile valve / Mobilventile / Mobiel stuurventiel Monoblock directional control valves / Monoblock Wegeventile / Stuurkleppen monoblok Hydraulic / Hydraulik / Hydrauliek