Bateman BPG160-32WR-068-MR160
Pitaj za cenu
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Grabulje
Brend/Model
Bateman BPG160-32WR-068-MR160
Godište proizvodnje
2023
Lokacija Mašine
Brewerton, New York
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
563B4AF2
DETALJI
Broj internog magacina
0101GRP51
Proizvodnja/Serijski broj
B16795
Ostale informacije
Description: 4/3 Power Wood Rake to Pin-on Link Belt 145x4dz 360 Degree Rotation Manipulated Rotator w. Pin-on Lugging 68" Jaw Opening 26" Wide 3.65 sq ft 5 000 psi 3.5" Jaw Cylinders 2 280 lbs Set of Non-Heat Treated Pins Hours: 2 Quantity: 1