Perkins 4016-TAG2A - 2.200 kVA Generator - DPX-19826
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizel generatori
Brend/Model
Godište proizvodnje
2025
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija Mašine
DORDRECHT, Zuid-Holland
Zemalja
Holandija
Mascus ID
64423EC2
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Proizvodnja/Serijski broj
DGBR1013S40457K
Broj internog magacina
DPX-19826
Motor
Perkins 4016-TAG2A
Izlaz
2200 kVA
Potrošnja goriva
326 Liter / Hour at 75% Load
4x1 bkt.
Leroy Somer LSA52.3S
Engine manufacturer
Perkins
Učestalost
50 Hz
Voltaža
400 V
Obim rezervoara
2000 l
Bruto težina
22100 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
12192 x 2338 x 2898 mm